59,900 €
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 8
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 9
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 10
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 11
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 12
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 13
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 14
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 15
  • Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd - image 16
59,900 € (7 €/m²)
9100 m²

Prodaja, plac, 9100m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac se proširuje, a postoji mogućnost sprovođenja priključka trofazne struje, kao i gradske vode. Nalazi se na oko 3km od autoputa Beograd - Obrenovac.
Plac je pod blagim nagibom, okružen prelepom prirodom, sa panoramskim pogledom i predstavlja idealnu priliku za sve one koji žele mirno mesto za odmor ili život.

Vlasništvo uredno, plac uknjižen!

Više informacije na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
405499
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

9100m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 6.58 €

Učešće 11,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
290 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
47,920 €
Učešće
11,980 €
Ukupna kamata
21,773 €
Ukupno plaćanje
69,693 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registarski broj

482

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

9100m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Agencija Kvadrat Obrenovac

Slične nekretnine

Stan in Obrenovac

Prodaja, stan, 90m², Obrenovac, Beograd

125,000 €

Obrenovac

0 90
Prodaja, stan, 90m², Obrenovac, Beograd
Kuća in Draževac

Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac

73,000 €

Draževac

0 70
Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac
Zemljište in Obrenovac

Prodaja, plac, 3700m², Obrenovac, Beograd

44,400 €

Obrenovac

3700
Prodaja, plac, 3700m², Obrenovac, Beograd
Stan in Obrenovac

Prodaja, četvorosoban stan, 125m², Obrenovac, Beograd

230,000 €

Obrenovac

4 sobe 1 kupatilo 125
Prodaja, četvorosoban stan, 125m², Obrenovac, Beograd