10,000 €
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 1
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 2
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 3
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 4
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 5
  • Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot - image 6
10,000 € (10 €/m²)
1048 m²

Prodaja, plac, 1048m², Djurinci, Sopot

Djurinci, Sopot Beograd Srbija

Opis nekretnine

Plac se nalazi na dobroj lokaciji na blagom uzvišenju, udaljen je od centra Sopota 7km, od Mladenovca 10kma a od Beograda 40km. U grđevinskoj je zoni. Ima mogućnost priključka na infrastrukturu odnosno struju i vodu. Pogodan je za izgradnju kuće ili vikendice.

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2% ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
328380
Objavljeno
18.01.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1048m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 9.54 €

Učešće 2,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
48 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
8,000 €
Učešće
2,000 €
Ukupna kamata
3,635 €
Ukupno plaćanje
11,635 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Sopot

Djurinci

Kvadratura

1048m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Djurinci

Prodaja, kuća, 355m², Djurinci, Sopot

370,000 €

Djurinci

4 sobe 0 355
Prodaja, kuća, 355m², Djurinci, Sopot
Zemljište in Djurinci

Prodaja, plac, 3389m², Djurinci, Sopot

67,800 €

Djurinci

3389
Prodaja, plac, 3389m², Djurinci, Sopot
Zemljište in Djurinci

Prodaja, plac, 4843m², Djurinci, Sopot

45,000 €

Djurinci

4843
Prodaja, plac, 4843m², Djurinci, Sopot
Zemljište in Djurinci

Prodaja, plac, 7000m², Djurinci, Sopot

60,000 €

Djurinci

7000
Prodaja, plac, 7000m², Djurinci, Sopot
Zemljište in Djurinci

Prodaja, plac, 13400m², Djurinci, Sopot