150,000 €
150,000 € (20 €/m²)
7359 m²

Prodaja, plac, 7359m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo zemljište u građevinskom području.
Širok front ka ulici.
Spojene dve parcele.
Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER NEKRETNINE D.O.O.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
223673
Objavljeno
05.03.2024
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

7359m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 20.38 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Euro-Winner Nekretnine

Registarski broj

1432

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

7359m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EN

Euro-Winner Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

149,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

1200
Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Banjica

Prodaja, trosoban stan, 77m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije

230,000 €

Banjica

3 sobe 0 77
Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, trosoban stan, 74m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

268,900 €

Voždovac Sve Podlokacije

3 sobe 1 kupatilo 74