30,650 €
30,650 € (2,358 €/m²)
13 m²

Prodaja, parking/garaža, 13m², Zlatibor, Srbija

Zlatibor, Srbija

Opis nekretnine

Zlatibor-Garažno mesto 13 m2 u ekstra zgradi sa SPA centrom i restoranom.
Kontakt: 06*/****-*** Dančo licenca br.322
www.status-nekretnine.com A57-21438
STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG.
POSREDNIKA POD RED. BR.182

Detalji o nekretnini

ID oglasa
416066
Objavljeno
25.06.2025
Tip nekretnine

Parking/Garaža

Kvadratura

13m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2357.69 €

Učešće 6,130 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
149 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
24,520 €
Učešće
6,130 €
Ukupna kamata
11,141 €
Ukupno plaćanje
35,661 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Srbija

Zlatibor

Kvadratura

13m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Parking/Garaža

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Ugostiteljski objekat in Zlatibor

Prodaja, ugostiteljski objekat, 768m², Zlatibor, Srbija

1,500.000 €

Zlatibor

5 soba 15 kupatila 768
Prodaja, ugostiteljski objekat, 768m², Zlatibor, Srbija
Stan in Zlatibor

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Zlatibor, Srbija

110,000 €

Zlatibor

1 soba 0 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Zlatibor, Srbija
Verifikovan Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 34m², Centar, Zlatibor

58,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 34
Prodaja, dvosoban stan, 34m², Centar, Zlatibor
Stan in Palisad

Prodaja, stan, 31m², Palisad, Zlatibor