18,540 €
  • Prodaja, parking/garaža, 12m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, parking/garaža, 12m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, parking/garaža, 12m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
18,540 € (1,545 €/m²)
12 m²

Prodaja, parking/garaža, 12m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu sa kontrolisanim ulazom, što obezbeđuje sigurnost i jednostavno parkiranje u svakom trenutku.

Ulaz na parking je obezbeđen rampom sa daljinskim otvaranjem, dok je ceo prostor pod video nadzorom, što dodatno doprinosi sigurnosti vozila. Parking mesto se nalazi u prvom redu do zgrade, što omogućava brz i jednostavan pristup.

Infrastruktura: struja

Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju kako za ličnu upotrebu, tako i za izdavanje, posebno imajući u vidu sve veću potražnju za parking mestima u ovom delu grada. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada, Bulevarom oslobođenja, Sajmom i ostalim važnim delovima grada.

Parking mesto je idealna dopuna za sve koji već poseduju stan u okolini ili traže sigurno mesto za parkiranje vozila. Takođe predstavlja dobru investicionu priliku za sve koji prate trend prodaje stanova Novi Sad i razvoja novih stambenih kompleksa u ovom delu grada.

Za više informacija i dogovor oko kupovine, slobodno kontaktirajte.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.