36,000 €
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
36,000 € (2,000 €/m²)
18 m²

Prodaja, parking/garaža, 18m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Garaža u suterenu zgrade u Braće Ribnikara...
Redovna rapma sa silazak, u garaži mogu stati i velika auta..
Vredi pogledati
Kontakt:06*/****-*** Dančo lic. br.322
ili na:www.status-nekretnine.com A57-22302
STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED.
POD RED. BR.182

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516433
Objavljeno
28.01.2026
Ažuriran
12.04.2026
Tip nekretnine

Parking/Garaža

Kvadratura

18m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2000.00 €

Učešće 7,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
175 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,800 €
Učešće
7,200 €
Ukupna kamata
13,085 €
Ukupno plaćanje
41,885 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

18m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Parking/Garaža

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

145,000 €

Grbavica

2 sobe 0 44
Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 soba 0 136
Prodaja, stan, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

139,050 €

Grbavica

2 sobe 0 49
Stan in Grbavica