26,000 €
  • Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
26,000 € (1,857 €/m²)
14 m²

Prodaja, parking/garaža, 14m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije

Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se garaža u dvorištu zgrade u blizini Socijalnog i Bulevara oslobođenja, ulica Slovačka, površine 14m2.

U cenu uračunata agencijska provizija.

Uknjiženo, 1/1 bez tereta.

Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE

Kontakt broj 06*/****-*** i 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
438564
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
01.04.2026
Tip nekretnine

Parking/Garaža

Kvadratura

14m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1857.14 €

Učešće 5,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
126 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
20,800 €
Učešće
5,200 €
Ukupna kamata
9,451 €
Ukupno plaćanje
30,251 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

14m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Parking/Garaža

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

A Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Socijalno

Prodaja, četvorosoban stan, 85m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije

262,650 €

Socijalno

4 sobe 0 85
Stan in Socijalno

Prodaja, stan, 185m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije

675,430 €

Socijalno

5 soba 2 kupatila 185
Prodaja, stan, 185m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Socijalno

Prodaja, dvosoban stan, 39m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije

129,800 €

Socijalno

2 sobe 1 kupatilo 39