64,000 €
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 13
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 14
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 15
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 16
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 17
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 18
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 19
  • Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija - image 20
64,000 € (400 €/m²)
160 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 160m², Zrenjanin, Srbija

Zrenjanin, Srbija

Opis nekretnine

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu...
*EKSKLUZIVA*...Prodajemo u srcu Zrenjanina Kuću 120 m2 sa razrađenim Lokalom od 37 m2 sa dva mokra čvora...kuća se sastoji iz dva dela stambeni je sređen u Rustičnom stilu dok se lokal izdaje...nalazi se na lepom Placu od 280 m2 koji je u Idealnom delu i gde je zagarantovana Apsolutna Privatnost...Ova naša kuća je Pogodna za Probrane kupce Mirnijeg stila života i Idealna Prilika za odmor i Uživanje kao i za Biznis...KUĆA JE VLASNIČKI UREDNA I IDEALNA JE ZA PORODIČNO STANOVANJE I ZA BIZNIS MOŽE PEKARA,KAFIĆ...
više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20010
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)
ili na tel. 06*/****-***...Mišo Licenca broj 2465

Detalji o nekretnini

ID oglasa
445679
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

160m²

Sobe

3

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 400.00 €

Učešće 12,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
310 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
51,200 €
Učešće
12,800 €
Ukupna kamata
23,263 €
Ukupno plaćanje
74,463 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Srbija

Zrenjanin
Srbija

Cena ove nekretnine je 70.9% niža od prosečne cene na lokaciji Srbija

Prosečna cena: 1374.72 €/m²

Ova nekretnina je 46.29% veća od prosečne veličine na lokaciji Srbija

Prosečna veličina: 109 m²

824 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
309
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Srbija

Zrenjanin

Kvadratura

160m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Mala Amerika

Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Mala Amerika, Zrenjanin

135,000 €

Mala Amerika

4 sobe 2 kupatila 109
Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Mala Amerika, Zrenjanin
Kuća in Perlez

Prodaja, kuća, 100m², Perlez, Zrenjanin