134,000 €
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 1
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 2
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 3
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 4
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 5
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 6
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 7
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 8
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 9
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 10
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 11
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 12
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 13
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 14
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 15
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 16
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 17
  • Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj - image 18
134,000 € (515 €/m²)
260 m²
7 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 260m², Čurug, Žabalj

Čurug, Žabalj Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524199
Objavljeno
17.02.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

260m²

Sobe

7

Kupatila

2

Broj terasa

2

Godina izgradnje

1990

Površina placa

2092

Parametri nekretnine

Cena po m²: 515.38 €

Učešće 26,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
650 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,200 €
Učešće
26,800 €
Ukupna kamata
48,707 €
Ukupno plaćanje
155,907 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

M2 kvadrat nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Žabalj

Čurug

Kvadratura

260m²

Struktura

7 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IS

M2 kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Čurug

Prodaja, kuća, 200m², Čurug, Žabalj

84,000 €

Čurug

5 soba 1 kupatilo 200
Prodaja, kuća, 200m², Čurug, Žabalj
Kuća in Čurug

Prodaja, kuća, 133m², Čurug, Žabalj

133,900 €

Čurug

6 soba 0 133
Prodaja, kuća, 133m², Čurug, Žabalj
Kuća in Čurug

Prodaja, kuća, 150m², Čurug, Žabalj

560,000 €

Čurug

3 sobe 0 150
Prodaja, kuća, 150m², Čurug, Žabalj
Zemljište in Čurug

Prodaja, plac, 5298m², Čurug, Žabalj

160,000 €

Čurug

5298
Prodaja, plac, 5298m², Čurug, Žabalj
Kuća in Žabalj

Prodaja, kuća, 100m², Žabalj, Srbija

226,600 €

Žabalj