378,000 €
  • Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora - image 5
378,000 € (1,948 €/m²)
194 m²

Prodaja, kuća, 194m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvospratna porodicna kuca u Tivtu, naselje Zupa – Cesljar. Stambena povrsina 194 m2, dvoriste oko kuce 526 m2.

Postoji mogucnost da se dokupi jos jedna manja katastarska parcela, cime bi se mogla oformiti urbanisticka parcela.

Cijena 378.000, dogovor

Detalji o nekretnini

ID oglasa
30815
Objavljeno
11.01.2022
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

194m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1948.45 €

Učešće 75,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,832 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
302,400 €
Učešće
75,600 €
Ukupna kamata
137,396 €
Ukupno plaćanje
439,796 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cena ove nekretnine je 42.67% niža od prosečne cene na lokaciji Tivat

Prosečna cena: 3398.40 €/m²

Ova nekretnina je 21.95% manja od prosečne veličine na lokaciji Tivat

Prosečna veličina: 249 m²

3,398 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
1590

Kvadratura

194m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd

173,900 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd
Premium Zemljište in Tometino Polje

Prodaja, plac, 1000m², Tometino Polje, Požega