85,000 €
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 1
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 2
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 3
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 4
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 5
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 6
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 7
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 8
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 9
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 10
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 11
  • Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica - image 12
85,000 € (794 €/m²)
107 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 107m², Kertvaroš, Subotica

Kertvaroš, Subotica Srbija

Opis nekretnine

Lepa kuća u Kertvarošu, renovirana sa lepim dvorištem i garažom, na odličnoj lokaciji. Na podovima je brodski pod i keramičke pločice. Gas se nalazi u ulici.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526722
Objavljeno
25.02.2026
Ažuriran
25.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

107m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parking

Da

Površina placa

350

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 794.39 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih kuća - Subotica

Kertvaroš
Subotica

Cena ove nekretnine je 8.07% viša od prosečne cene na lokaciji Subotica

Prosečna cena: 735.07 €/m²

Ova nekretnina je 20.41% veća od prosečne veličine na lokaciji Subotica

Prosečna veličina: 89 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Su Nekretnine Bonus

Registarski broj

1411

Lokacija

Subotica

Kertvaroš

Kvadratura

107m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SB

Su Nekretnine Bonus

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Kertvaroš

Prodaja, poslovni prostor, 53m², Kertvaroš, Subotica

56,500 €

Kertvaroš

1 soba 53
Prodaja, poslovni prostor, 53m², Kertvaroš, Subotica
Kuća in Kertvaroš

Prodaja, kuća, 190m², Kertvaroš, Subotica

160,000 €

Kertvaroš

5 soba 1 kupatilo 190
Prodaja, kuća, 190m², Kertvaroš, Subotica