82,000 €
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 9
82,000 € (1,519 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 54m², Stari Banovci, Stara Pazova

Stari Banovci, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Stara Pazova, Stari Banovci - Braće Trninić

kuća, 54m2 (dve terase 10m2), PR+PTK, EG, parking, pomoćni objekti, struja, voda, asfalt, plac 13a

U ponudi kuća na obali Dunava, na placu površine 13a. Plac je prostrana travnata površina sa brojnim, pretežno, voćnim kulturama. Kuća je u izvornom stanju, iz 1979. godine i zahteva manja ulaganja, u zavisnosti od potreba kupaca.

Sastoji se od prizemlja i sprata.
Prizemlje: manji hodnik, otvoreni koncept koji objedinjuje dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, kupatilo i terasa.
Sprat: prostrana spavaća soba i manja terasa.

Mogućnost prodaje zajedno sa nameštajem i opremom.

Na placu postoji i pomoćni objekat - letnja kuhinja, kao i letnjikovac, sa kojeg se pruža predivan pogled na moćni Dunav.

Uknjižena na 54m2.

Agencijska provizija 2%

Agent Bogdan Obradović

Detalji o nekretnini

ID oglasa
454771
Objavljeno
07.08.2025
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

0

Broj terasa

1

Broj spratova

1

Godina izgradnje

1979

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1518.52 €

Učešće 16,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
398 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
65,600 €
Učešće
16,400 €
Ukupna kamata
29,806 €
Ukupno plaćanje
95,406 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Stari Banovci

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova

67,155 €

Stari Banovci

2 sobe 0 44
Prodaja, dvosoban stan, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova
Stan in Stari Banovci

Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

118,140 €

Stari Banovci

3 sobe 0 71
Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova
Stan in Stari Banovci

Prodaja, trosoban stan, 61m², Stari Banovci, Stara Pazova

92,520 €

Stari Banovci

3 sobe 0 61
Prodaja, trosoban stan, 61m², Stari Banovci, Stara Pazova