220,000 €
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija - image 13
220,000 € (786 €/m²)
280 m²

Prodaja, kuća, 280m², Sremska Mitrovica, Srbija

Sremska Mitrovica, Srbija

Opis nekretnine

Prodajem dve kuce na jednom placu,200+80 m2 u Sremskoj Mitrovici.

Struja, voda, tel. ,grejanje, (gas, cvrsto((kotlarnica)), sve odvojeno.

Izolacija, pvc, fasada, na placu od 8 ari.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
418102
Objavljeno
30.06.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

280m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Površina placa

800

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 785.71 €

Učešće 44,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,067 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
176,000 €
Učešće
44,000 €
Ukupna kamata
79,966 €
Ukupno plaćanje
255,966 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Srbija

Sremska Mitrovica
Srbija

Cena ove nekretnine je 8.46% niža od prosečne cene na lokaciji Sremska Mitrovica

Prosečna cena: 858.33 €/m²

Ova nekretnina je 2.49% veća od prosečne veličine na lokaciji Sremska Mitrovica

Prosečna veličina: 273 m²

ZL

Zoran Laketic

Zoran

Slične nekretnine

Stan in Sremska Mitrovica

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Sremska Mitrovica, Srbija

90,000 €

Sremska Mitrovica

2 sobe 1 kupatilo 60
Prodaja, dvosoban stan, 60m², Sremska Mitrovica, Srbija
Kuća in Sremska Mitrovica

Prodaja, kuća, 150m², Sremska Mitrovica, Srbija

225,000 €

Sremska Mitrovica

4 sobe 2 kupatila 150
Prodaja, kuća, 150m², Sremska Mitrovica, Srbija
Zemljište in Sremska Mitrovica

Prodaja, plac, 1400m², Sremska Mitrovica, Srbija

25,500 €

Sremska Mitrovica

1400
Prodaja, plac, 1400m², Sremska Mitrovica, Srbija
Kuća in Sremska Mitrovica

Prodaja, kuća, 416m², Sremska Mitrovica, Srbija

380,000 €

Sremska Mitrovica

10 soba 0 416