200,000 €
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 1
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 2
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 3
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 4
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 5
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 6
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 7
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 8
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 9
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 10
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 11
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 12
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 13
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 14
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 15
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 16
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 17
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 18
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 19
  • Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo - image 20
200,000 € (1,124 €/m²)
178 m²
5 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 178m², Kovačićevo, Smederevo

Kovačićevo, Smederevo Srbija

Opis nekretnine

Kovačićevo, mino, urbano gradsko naselje, na 5 min. od centra grada i na 45min. kolima od Beograda (Konjarnika auto-putem).

Iako urbani deo grada, leti ima znatno prijatnije večeri od centra grada. Suprotni deo grada od industrijske zone.

U saobraćajno slabo prometnoj ulici, na skoro 4 ara ravnog placa, nalazi se kuća spratnosti prizemlje i visoko potkrovlje.

Uknjižena osnova 76m2 i naznačena spratnost.

Sa dve terase i ozidanom prostorijom (kotao na slici), kuća mereno ima 178m2.

Prizemlje se sastoji od: ulazne prostorije, hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, velikog prostora koji objedinjuje kuhinju i trpezariju, kupatila i prostorije u funkciji vešeraja.

Izuzetna etaža koju oplemenjuje svaki detalj, rasveta, gipsani detalji, moderna kuhinja i elegantan nameštaj.

Unutrašnjim stepenicama se ulazi u potkrovlje, kompletno iznad visine 1,70m. Razvedenih elektro i vodovodnih instalacija.

Spavaća soba kompletno sređena (sa radijatorskim grejanjem), ostatak trenutno dve velike prostorije, ostaje da završite po Vašem ukusu.

Prozori i terasna vrata Pvc. Kuća trostrane orijentacije (istok-jug-zapad), idealno osvetljena dnevnim svetlom.

Prelepa prizemna terasa većim delom dana u hladu, idealni produženi letnji deo dnevnog boravka.

Iza kuće uređeno zeleno dvorište. Plac ograđen.

Blizina dve osnovne škole i jednog obdaništa.

Kuća je izolovana, sa fasadom, obe spavaće sobe dodatno izolovane iznutra.