115,000 €
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 1
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 2
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 3
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 4
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 5
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 6
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 7
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 8
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 9
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 10
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 11
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 12
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 13
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 14
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 15
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 16
  • Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo - image 17
115,000 € (453 €/m²)
254 m²
6 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 254m², Papazovac, Smederevo

Papazovac, Smederevo Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo u Smederevu u naselju Papazovac uknjiženu kuću građenu na placu površine 362m2.
Kuća je projektovana tako da ima dva trosobna komforna stana u visokom prizemlju i prvom spratu.
U kući se nalazi i prostor u potkrovlju od koga je moguće napraviti stambenu jedinici od najmanje 60m2 koja je unutrašnjim stepeništem povezana sa ostalim delom kuće, iz kog se izlazi na terasu.
U dvorištu je uknjižena garaža od 12,15m2.
Plac je ravan a nalazi se na uzvišenju koji omogućava lep pogled.
Stanovi u kući imaju merenu površinu sa terasama po 125m2 i 127m2.
Kuća ima verandu koja je povezana sa terasom na visokom prizemlju.
Na I spratu postoji jedna velika i jedna mala terasa.
A suterenski prostor je 43m2.
Kuća poseduje dva kupatila.
Može da bude odmah useljiva.
Na udaljenosti 200m od kuće je u izgradnji tržni centar Shoppi u kojem će se nalaziti Lidl i ostale aktuelne prodavnice,
U blizini su Osnovna skola, srednja i ekonomska.
Kuća po želji može da prodaje i bez nameštaja. Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526659
Objavljeno
25.02.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

254m²

Sobe

6

Kupatila

1

Broj spratova

2

Površina placa

326

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 452.76 €