320,000 €
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 13
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 14
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 15
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 16
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 17
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 18
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 19
  • Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija - image 20
320,000 € (1,333 €/m²)
240 m²
7 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 240m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Ako ste u potrazi za domom, koji je jako blizu centra, po nama na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija u gradu, veće kvadrature, prilagodljiv raznim potrebama, stambenim, poslovno-stambenim ili pak samo poslovnim, imamo odličnu ponudu za Vas.

Za poslovno orijentisane idealna prilika za ordinacije, kancelarije, arhitektonske biroe.

Stambene mogućnosti prilagodljive investicionom ulaganju u izdavanju tri nezavisne stambene jednice ili život u jednoj, a izdavanje dve celine.

Kuća je dvojna, uknjižena vertikala sa zasebnim ulazima i u dvorište i u kuću, sa zasebnim kućnim brojevima.

Ispred kuće dva parking mesta (prilazni put kapiji).

Kuća je iz četiri nivoa, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Potkrovlje ima i galeriju.

Uknjiženih 222 m2, a sa velikom terasom ima 240m2.

Suteren je zasebni stambeni prostor sa kuhinjom, prostorijom u funkciji garaže, toaletom sa tušem i velikom prostorijom (22m2) sa izlazom u zadnje dvorište idealnim za letnji boravak na otvorenom.

Visoko prizemlje, komforan jednoiposoban stan sa velikim predsobljem i dve terase.

Unutrašnjim stepenicama popločanim španskom keramikom, odlazi se do trećeg stambenog prostora sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, predsobljem, kupatilom, dve spavaće sobe, dve terase.

Integralni nastavak čini potkrovni deo "Open space" koncept, izražene visine u centralnim delu, gde je smeštena i veća galerija.