118,000 €
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija - image 9
118,000 € (1,595 €/m²)
74 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 74m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu.
Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom.

Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život.
Grejanje je na pelet, a hlađenje na klima uređaj. Video nadzor.

Kuća se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, ostave i hodnika.

Moguća kupovina putem kredita: DA
Moguća kupovina putem kredita za mlade: DA

Agencijska provizija 3%.

Za više informacija agent: Nikola 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525536
Objavljeno
21.02.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

74m²

Sobe

3

Kupatila

0

Godina izgradnje

2020

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1594.59 €

Učešće 23,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
572 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
94,400 €
Učešće
23,600 €
Ukupna kamata
42,891 €
Ukupno plaćanje
137,291 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Srbija

Pančevo
Srbija

Cena ove nekretnine je 18.77% viša od prosečne cene na lokaciji Srbija

Prosečna cena: 1342.61 €/m²

Ova nekretnina je 33% manja od prosečne veličine na lokaciji Srbija

Prosečna veličina: 110 m²

1,379 €
Prosečna godišnja cena
+46%
Trend cena (godišnje)
89
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Srbija

Pančevo

Kvadratura

74m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Misa

Prodaja, trosoban stan, 94m², Misa, Pančevo

139,000 €

Misa

3 sobe 0 94
Prodaja, trosoban stan, 94m², Misa, Pančevo
Stan in Pančevo

Prodaja, četvorosoban stan, 111m², Pančevo, Srbija

221,800 €

Pančevo

4 sobe 0 111