130,800 €
  • Prodaja, kuća, 81m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, kuća, 81m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, kuća, 81m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
130,800 € (1,615 €/m²)
81 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 81m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se stara kuća Veternik . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545663
Objavljeno
10.04.2026
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

81m²

Sobe

2

Kupatila

1

Površina placa

615

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1614.81 €

Učešće 26,160 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
634 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,640 €
Učešće
26,160 €
Ukupna kamata
47,543 €
Ukupno plaćanje
152,183 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Stamenković Nekretnine

Registarski broj

1170

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik

Kvadratura

81m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Stamenković Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Veternik

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

1 soba 1 kupatilo 50
Kuća in Veternik

Prodaja, kuća, 250m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

262,650 €

Veternik

7 soba 0 250
Prodaja, kuća, 250m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Veternik

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

129,000 €

Veternik

4 sobe 0 88