88,000 €
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 13
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 14
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 15
  • Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija - image 16
88,000 € (220 €/m²)
400 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 400m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax je u prilici da vam ponudi sa imanjem i velikim lokalom u selu Krajkovac, u blizini Oblačinskog i Krajkovačkog jezera, na 25km od Niša, opština Merošina.

Kuća je u odličnom stanju, izgrađena 1990god. Sastoji se od prizemnog dela, sprata i potkrovlja. Sobe su opremljene, a kuća poseduje 2 podruma, 5 terasa, 2 garaže, pomoćne zgrade i lokal sa magacinskim prostorom, plac od 10A (Kuća - 400m2; pomoćne zgrade i lokal sa magacinskim prostorom - 200m2).

Kontakt: 06*/****-*** Agent: Miloš Stajić

Detalji o nekretnini

ID oglasa
166725
Objavljeno
01.09.2023
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

400m²

Sobe

3

Kupatila

2

Parking

Da

Površina placa

1000

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 220.00 €

Učešće 17,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
427 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
70,400 €
Učešće
17,600 €
Ukupna kamata
31,986 €
Ukupno plaćanje
102,386 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih kuća - Srbija

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 84% niža od prosečne cene na lokaciji Srbija

Prosečna cena: 1374.72 €/m²

Ova nekretnina je 265.73% veća od prosečne veličine na lokaciji Srbija

Prosečna veličina: 109 m²

1,095 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
987
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

400m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš

78,000 €

Pantelej

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš

133,250 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, dvosoban stan, 65m², Pantelej, Niš
Parking garaža in Palilula

Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš

14,500 €

Palilula

20
Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 106m², Medijana, Niš

241,000 €

Medijana

3 sobe 1 kupatilo 106
Prodaja, trosoban stan, 106m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš

143,200 €

Medijana

2 sobe 1 kupatilo 63
Prodaja, dvosoban stan, 63m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 64m², Medijana, Niš

130,000 €

Medijana

3 sobe 0 64
Prodaja, trosoban stan, 64m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Medijana, Niš

63,000 €

Medijana

1 soba 0 27
Prodaja, jednosoban stan, 27m², Medijana, Niš
Stan in Crveni Pevac

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Crveni Pevac, Niš