185,000 €
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 1
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 2
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 3
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 4
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 5
  • Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac - image 6
185,000 € (617 €/m²)
300 m²

Prodaja, kuća, 300m², Erdeč, Kragujevac

Erdeč, Kragujevac Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju kuća u Erdeču, Kragujevac, površine 300 m², po ceni od 185.000 EUR.

Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata, koji su sređeni kao stambeni prostori, dok je tavan u sivoj fazi. Grejanje je na gas, što doprinosi praktičnosti i komforu u svakodnevnom korišćenju.

Nalazi se u mirnom delu Kragujevca, dobro povezanom sa ostatkom grada. Uz objekat dolazi i 6 ari placa.

Kupac ne plaća agencijsku proviziju.

Kompas nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560459
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

300m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 616.67 €

Učešće 37,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
897 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
148,000 €
Učešće
37,000 €
Ukupna kamata
67,244 €
Ukupno plaćanje
215,244 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene kuća - Kragujevac

Erdeč
Kragujevac

Cena ove nekretnine je 41.88% niža od prosečne cene na lokaciji Kragujevac

Prosečna cena: 1061.11 €/m²

Ova nekretnina je 61.51% veća od prosečne veličine na lokaciji Kragujevac

Prosečna veličina: 186 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Kragujevac

Erdeč

Kvadratura

300m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kragujevac

Prodaja, kuća, 320m², Kragujevac, Srbija

176,000 €

Kragujevac

0 320
Prodaja, kuća, 320m², Kragujevac, Srbija
Stan in Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Aerodrom, Kragujevac

100,000 €

Aerodrom

1 soba 0 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Aerodrom, Kragujevac