130,000 €
  • Prodaja, kuća, 230m², Stanovo, Kragujevac - image 1
  • Prodaja, kuća, 230m², Stanovo, Kragujevac - image 2
  • Prodaja, kuća, 230m², Stanovo, Kragujevac - image 3
  • Prodaja, kuća, 230m², Stanovo, Kragujevac - image 4
130,000 € (565 €/m²)
230 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 230m², Stanovo, Kragujevac

Stanovo, Kragujevac Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i 110 m².

Svaka kuća ima zaseban ulaz, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za višečlanu porodicu, kao i za one koji žele odvojen i funkcionalan životni prostor. Objekti se nalaze u dvorištu, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost u svakodnevnom korišćenju.

Ova ponuda predstavlja dobru priliku za kupovinu nekretnine sa više stambenih jedinica na mirnoj lokaciji u Kragujevcu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551451
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

230m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 565.22 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Kragujevac

Stanovo

Kvadratura

230m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stanovo

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Stanovo, Kragujevac

67,900 €

Stanovo

1 soba 0 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Stanovo, Kragujevac
Kuća in Stanovo

Prodaja, kuća, 200m², Stanovo, Kragujevac

155,000 €

Stanovo

6 soba 0 200
Prodaja, kuća, 200m², Stanovo, Kragujevac
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Kragujevac

95,000 €

Centar

2 sobe 0 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Centar, Kragujevac
Stan in Vašarište

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Vašarište, Kragujevac

133,000 €

Vašarište

1 soba 0 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Vašarište, Kragujevac