50,000 €
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 1
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 2
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 3
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 4
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 5
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 6
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 7
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 8
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 9
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 10
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 11
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 12
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 13
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 14
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 15
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 16
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 17
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 18
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 19
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 20
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 21
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 22
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 23
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 24
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 25
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 26
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 27
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 28
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 29
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 30
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 31
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 32
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 33
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 34
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 35
  • Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina - image 36
50,000 € (595 €/m²)
84 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 84m², Majur, Jagodina

Majur, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen na 36 m2 ,ukupno 6 spavaćih soba, dva dnevna boravka , dve kuhinje ,vise ostava , letnja kuhinja ,vise toaleta i kupatila . Kuca ima u prizemlju, veći garažni prostor sa kanalom, pa je imajući u vidu, dobru lokaciju ,na svega 200 metara od centra sela , kuža zgodna prilika i za automehaničarske, autolimarske delatnosti , ili za život porodice sa vise dece. Plac se prostire na 38,11 ari ,dovoljan za sve potrebe domacinstva. Ogradjen celom duzinom. Privatna svojina 1/1
Pozovite 06*/****-***
06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559366
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

84m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj terasa

1

Broj spratova

1

Godina izgradnje

1974

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 595.24 €

Učešće 10,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
242 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
40,000 €
Učešće
10,000 €
Ukupna kamata
18,174 €
Ukupno plaćanje
58,174 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

84m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Majur

Prodaja, plac, 1258m², Majur, Jagodina

12,580 €

Majur

1258
Prodaja, plac, 1258m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Prodaja, kuća, 280m², Majur, Jagodina

50,000 €

Majur

0 280
Prodaja, kuća, 280m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Prodaja, kuća, 233m², Majur, Jagodina

98,000 €

Majur

233
Prodaja, kuća, 233m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Prodaja, kuća, 80m², Majur, Jagodina

30,000 €

Majur

3 sobe 0 80
Prodaja, kuća, 80m², Majur, Jagodina
Zemljište in Majur

Prodaja, plac, 5500m², Majur, Jagodina

13,750 €