62,500 €
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 1
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 2
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 3
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 4
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 5
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 6
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 7
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 8
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 9
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 10
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 11
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 12
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 13
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 14
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 15
  • Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina - image 16
62,500 € (812 €/m²)
77 m²
4 Soba

Prodaja, kuća, 77m², Kolonija, Jagodina

Kolonija, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put.
Kuća se sastoji od:
✔️ hodnika
✔️ kupatila
✔️ trpezarije sa kuhinjom
✔️ čak tri spavaće sobe

Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju.
Idealna je za porodično stanovanje, u mirnom okruženju, a opet lako dostupna.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
533185
Objavljeno
13.03.2026
Ažuriran
09.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

77m²

Sobe

4

Kupatila

0

Broj terasa

1

Broj spratova

0

Godina izgradnje

2020

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 811.69 €

Učešće 12,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
303 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
50,000 €
Učešće
12,500 €
Ukupna kamata
22,718 €
Ukupno plaćanje
72,718 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

77m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kolonija

Prodaja, kuća, 440m², Kolonija, Jagodina

135,000 €

Kolonija

5 soba 0 440
Prodaja, kuća, 440m², Kolonija, Jagodina
Kuća in Kolonija

Prodaja, kuća, 306m², Kolonija, Jagodina

140,000 €

Kolonija

4 sobe 0 306
Prodaja, kuća, 306m², Kolonija, Jagodina
Kuća in Kolonija

Prodaja, kuća, 200m², Kolonija, Jagodina

125,000 €

Kolonija

3 sobe 0 200
Prodaja, kuća, 200m², Kolonija, Jagodina
Kuća in Kolonija

Prodaja, kuća, 280m², Kolonija, Jagodina

45,000 €

Kolonija

5 soba 0 280
Prodaja, kuća, 280m², Kolonija, Jagodina