40,000 €
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 1
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 2
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 3
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 4
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 5
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 6
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 7
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 8
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 9
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 10
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 11
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 12
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 13
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 14
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 15
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 16
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 17
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 18
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 19
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 20
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 21
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 22
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 23
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 24
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 25
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 26
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 27
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 28
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 29
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 30
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 31
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 32
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 33
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 34
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 35
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 36
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 37
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 38
  • Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina - image 39
40,000 € (111 €/m²)
360 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 360m², Šantarovac, Jagodina

Šantarovac, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje.

Karakteristike nekretnine:

Kuća površine preko 300 m²

Plac preko 30 ari, delimično izbetoniran

Deo placa obrađen kao njiva – idealno za sadnju ili voćnjak

Pomoćni objekti i staklenik

Dva bunara i hidrofor

Trofazna struja

Video nadzor

Pristup glavnom putu, blizu autobuske stanice

Renovirano prizemlje – spremno za useljenje, gornji sprat za adaptaciju

Posebna prednost: Ogroman plac sa velikim potencijalom – deo izbetoniran, deo obrađen kao njiva, savršen za život, baštu, voćnjak ili manje gazdinstvo!

dodatne informacije na upit. Kontaktirajte nas za razgledanje!

Kontakt telefon : 06*/****-***
Kontakt telefon : 06*/****-***
Kontakt telefon : 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
532766
Objavljeno
12.03.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

360m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj terasa

1

Broj spratova

1

Godina izgradnje

1998

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 111.11 €

Učešće 8,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
194 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
32,000 €
Učešće
8,000 €
Ukupna kamata
14,539 €
Ukupno plaćanje
46,539 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

360m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Šantarovac

Prodaja, kuća, 271m², Šantarovac, Jagodina

162,000 €

Šantarovac

1 soba 0 271
Prodaja, kuća, 271m², Šantarovac, Jagodina
Kuća in Šantarovac

Prodaja, kuća, 200m², Šantarovac, Jagodina

70,000 €

Šantarovac

2 sobe 0 200
Prodaja, kuća, 200m², Šantarovac, Jagodina
Zemljište in Šantarovac

Prodaja, plac, 402m², Šantarovac, Jagodina

20,000 €

Šantarovac

402
Prodaja, plac, 402m², Šantarovac, Jagodina
Stan in Aqua park

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Aqua park, Jagodina

83,000 €

Aqua park

2 sobe 0 57
Prodaja, dvosoban stan, 57m², Aqua park, Jagodina