65,000 €
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 1
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 2
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 3
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 4
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 5
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 6
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 7
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 8
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 9
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 10
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 11
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 12
  • Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina - image 13
65,000 € (542 €/m²)
120 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 120m², Bukovče, Jagodina

Bukovče, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

Seoska kuća u okolini, bliže gradu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
440976
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

120m²

Sobe

2

Kupatila

0

Broj terasa

1

Godina izgradnje

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 541.67 €

Učešće 13,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
315 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
52,000 €
Učešće
13,000 €
Ukupna kamata
23,626 €
Ukupno plaćanje
75,626 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

120m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Bukovče

Prodaja, plac, 2559m², Bukovče, Jagodina

12,800 €

Bukovče

2559
Prodaja, plac, 2559m², Bukovče, Jagodina
Zemljište in Dragocvet

Prodaja, plac, 1520m², Dragocvet, Jagodina

4,000 €

Dragocvet

1520
Prodaja, plac, 1520m², Dragocvet, Jagodina
Stan in Tabane

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina

45,000 €

Tabane

1 soba 0 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina
Kuća in Tabane

Prodaja, kuća, 73m², Tabane, Jagodina

85,000 €

Tabane

0 73
Prodaja, kuća, 73m², Tabane, Jagodina
Poslovni prostor in Tabane