103,000 €
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija - image 12
103,000 € (1,355 €/m²)
76 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 76m², Inđija, Srbija

Inđija, Srbija

Opis nekretnine

06*/****-*** Prodajemo odličnu Vikendicu na Banstolu,blizu Ruske Crkve i autobuskog prevoza, plac ravan,ograđen,vikendica prizemlje,sprat i tavan,uknjižena 76m(ima oko 100m),u prizemlju ima WC, na spratu kupatilo, uknjižena i garaža 45m,struja,ima svoju cisternu za vodu,gas prošao u ulici,grejanje centralno na struju ili peć na čvrsto gorivo, sređena,bez ulaganja

Detalji o nekretnini

ID oglasa
439237
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

76m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Broj spratova

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1355.26 €

Učešće 20,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
499 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
82,400 €
Učešće
20,600 €
Ukupna kamata
37,439 €
Ukupno plaćanje
119,839 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Inđija

Inđija
Srbija

Cena ove nekretnine je 20.86% viša od prosečne cene na lokaciji Inđija

Prosečna cena: 1121.32 €/m²

Ova nekretnina je 8.07% manja od prosečne veličine na lokaciji Inđija

Prosečna veličina: 83 m²

1,118 €
Prosečna godišnja cena
-13%
Trend cena (godišnje)
309
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Srbija

Inđija

Kvadratura

76m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija

130,000 €

Centar

2 sobe 0 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija
Kuća in Čortanovci

Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija

61,800 €

Čortanovci

1 soba 1 kupatilo 20