165,000 €
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
165,000 € (688 €/m²)
240 m²

Prodaja, kuća, 240m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Ozakonjena kuća na odličnoj lokaciji (sa autoputa se stiže za par min), u sivoj fazi, ozidana, ukrovljena i postavljena pvc stolarija . Ulaz u kuću je sa nekoliko stepenika, na prvom nivou su dve spavaće sobe, kupatilo, velika dnevna soba. Unutrašnjim stepeništem se penje na sledeći nivo koji takođe ima dve spavaće sobe, kupatilo, dnevnu sobu, terasu. Plac je 5 ari, ravan i pravilnog oblika. Priključak za struju i vodu dobijen. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 06*/****-*** 06*/****-*** Smilja Stojanović ST/0 Saveza boraca

Detalji o nekretnini

ID oglasa
62914
Objavljeno
14.07.2022
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

240m²

Sobe

5+

Kupatila

N/A

Površina placa

500

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 687.50 €

Učešće 33,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
800 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
132,000 €
Učešće
33,000 €
Ukupna kamata
59,975 €
Ukupno plaćanje
191,975 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih kuća - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 67.51% niža od prosečne cene na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2116.16 €/m²

Ova nekretnina je 19.41% manja od prosečne veličine na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 298 m²

1,706 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
1401

Kvadratura

240m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Art Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

149,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

1200