58,000 €
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
58,000 € (483 €/m²)
120 m²

Prodaja, kuća, 120m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Uknjižena kuća na tri nivoa, 120m2, na 6 ari placa u lepom ambijentu. Novije gradnje, na 20 km od BG, asfalt do kuće, gradska voda, trofazna struja, ravan plac. Kuća je za stanovanje bez većih ulaganja. Vertikala kuće. U blizini osnovna škola, školski autobus vozi i vraća decu iz škole, minimarket. Veći broj linija ka Beogradu. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 06*/****-*** 06*/****-*** Smilja Stojanović ST/0 Srednji Prnjavor

Detalji o nekretnini

ID oglasa
62905
Objavljeno
14.07.2022
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

120m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Površina placa

600

Sadržaji

Telefon

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 483.33 €

Učešće 11,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
281 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
46,400 €
Učešće
11,600 €
Ukupna kamata
21,082 €
Ukupno plaćanje
67,482 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Beograd

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 41.13% niža od prosečne cene na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 821.05 €/m²

Ova nekretnina je 65.89% manja od prosečne veličine na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 352 m²

1,706 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
1401

Kvadratura

120m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Art Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

149,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

1200
Prodaja, plac, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd