85,000 €
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije - image 20
85,000 € (1,133 €/m²)
75 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 75m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije

Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju kuca u Opovu – idealna za beg od gradske guzve

Prodaje se kuca povrsine 75m² na placu od 10 ari (ogradjeno) + dodatna 2 ara koja nisu ogradjena.
Kuca je uredno uknjizena 1/1.

Opovo – svega oko 45 minuta od centra Beograda.

Savrsena prilika za sve koji zele mir, tisinu i prirodu, daleko od gradske buke i stresa. Idealno za porodicni zivot, vikendicu ili investiciju za odmor.

75m² stambenog prostora
10 ari ogradjenog placa

2 ara dodatnog zemljista

Uknjizeno 1/1

Mirno okruzenje i priroda

Odlicna povezanost sa Beogradom

Cena: 85.000€

Za dodatne informacije, pozovite. Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558759
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

75m²

Sobe

1

Kupatila

1

Broj spratova

2

Parking

Da

Površina placa

1200

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1133.33 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bjanca Nekretnine

Registarski broj

1731

Lokacija

Palilula Sve Podlokacije

Padinska Skela

Kvadratura

75m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BE

Bjanca Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Padinska Skela

Prodaja, trosoban stan, 70m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije

69,000 €

Padinska Skela

3 sobe 2 kupatila 70
Stan in Padinska Skela

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije

70,000 €

Padinska Skela

1 soba 1 kupatilo 53
Stan in Padinska Skela

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Padinska Skela, Palilula Sve Podlokacije