395,000 €
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 1
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 2
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 3
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 4
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 5
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 6
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 7
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 8
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 9
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 10
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 11
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 12
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 13
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 14
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 15
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 16
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 17
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 18
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 19
  • Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac - image 20
395,000 € (3,211 €/m²)
123 m²
4 Soba

Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac

Jasenak, Obrenovac Beograd Srbija

Opis nekretnine

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti i mira. Položaj na nadmorskoj visini od 205 metara i na ruži vetrova doprinosi prijatnoj klimi tokom cele godine i ambijentu koji podseća na „malu Šumadiju“, dok odlična povezanost putem auto-puta Miloš Veliki, Starog obrenovačkog puta i Ibarske magistrale omogućava brz dolazak do različitih delova Beograda. Udaljenost od Novog Beograda je oko 30 minuta. Zbog toga je idealno kako za povremeni boravak, tako i za svakodnevni porodični život uz rad u gradu.

Imanje ima izlaz na glavni asfaltni put, dok se prodavnica i autobusko stajalište nalaze na oko 200 metara udaljenosti. Dodatnu vrednost pruža privatni prilazni put dužine 150 metara sa donje strane placa, koji omogućava još jedan pristup imanju. Prodaja obuhvata kompletan nameštaj, tehniku i inventar, pa je moguće useljenje bez dodatnih ulaganja u veoma kratkom roku.

Nekretnina je uredno uknjižena na supružnike po 1/2, dokumentacija je potpuno čista, a i kuća i pomoćni objekat imaju upotrebne dozvole.

Važna napomena je da ponuda obuhvata objekte i plac od 28.25 ari, dok se odmah ispod nalazi dodatni plac od 60 ari koji se može kupiti zasebno ili zajedno sa postojećim imanjem po povoljnijoj ceni.