79,000 €
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 17
79,000 € (1,039 €/m²)
76 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 76m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica.

? Osnovne informacije:

Površina kuće: 76 m2 u gabaritu, ukupno oko 200 m2 korisnog prostora

Površina placa: 10 ari lepo uređenog, sa mnogo zelenila, ukrasnog drveća i prostora za odmor

Tip objekta: spratna kuća, građena čvrsto i kvalitetno

Ucrtana i evidentirana u katastru nepokretnosti

Raspored i karakteristike:

Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavanskog prostora, sa letnjom kuhinjom, 2 garaze i pomocnim objektom.

Prostor je funkcionalan, svetao i prozračan, sa više terasa i pogledom na zelenilo. U dvorištu se nalazi dovoljno prostora za letnjikovac, bazen ili dodatni pomoćni objekat.

Infrastruktura:

Struja i voda uvedeni

Asfaltni prilaz do same kuće

Internet i kablovska dostupni

Grejanje po izboru (pelet, struja ili mogućnost ugradnje toplotne pumpe)

Okruženje:

Plac od 10 ari pruža pravi osećaj privatnosti i mira — okružen zelenilom, idealan za porodice, ljubitelje prirode ili vikend odmor. U blizini su prodavnice, škola, autobuska stanica i sve što je potrebno za komforan život.

Lokacija: Ripanj– podnozje Avale

Udaljenost: 500 m od Kragujevačkog puta | 5 km od autoputa | oko 20 km od centra Beograda