250,000 €
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
250,000 € (926 €/m²)
270 m²

Prodaja, kuća, 270m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Vozdovac, Kumodraz, Remetinska ulica, kuca 270 m2, plac 5,30 ari, spratna, Pr+Pk, TA/cvrsto gorivo - grejanje, useljiva, uknjizena, 250.000.- eur.
Cela kuca na odlicnoj lokaciji, na 20-25 minuta od Slavije i 15 minuta od Autokomande, dobra povezanost sa gradom, neposredna blizina gradskog prevoza, na 30 m od kuce okretnica autobusa 33, 39, 25P. U blizini kuce prodavnice, skola, zdravstvena ustanova.
Kuca je lepe funkcionalnosti, dobrog rasporeda, dve potpuno nezavisne stambene celine, gornja etaza u sivoj fazi, u prizemlju komforan cetvorosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom - oko 50 m2.
Kuca je veoma pogodna za zivot viseclane porodice, a plac i lokacija su pogodni za investicionu gradnju - posedujemo Informaciju o lokaciji. uknjizen Milivoj Djuric ST/0 Remetinska

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553074
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

270m²

Sobe

0

Kupatila

0

Broj spratova

2

Površina placa

500

Agencija

Milox

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 925.93 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Beograd

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 12.77% viša od prosečne cene na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 821.05 €/m²

Ova nekretnina je 23.25% manja od prosečne veličine na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 352 m²

1,758 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Milox

Registarski broj

27

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

270m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Milox

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

89,900 €

Voždovac Sve Podlokacije

1 soba 1 kupatilo 32