375,000 €
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 16
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 17
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 18
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 19
  • Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd - image 20
375,000 € (1,154 €/m²)
325 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 325m², Sopot, Beograd

Sopot, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prostranom, ograđenom placu od 70 ari nalazi se izuzetno atraktivna i kvalitetna kuća. Na odličnoj je lokaciji, ulica je asfaltirana i ima ulično osvetljenje. Građena je 2012. godine i ima građevinsku i upotrebnu dozvolu.
Sastoji se od suterena, prizemlja i potkrovlja. Suteren se sastoji od radne prostorije sa kuhinjom, kupatila, kotlarnice, radionice i garaže. Prizemlje ima ulazni hodnik, dnevni boravak sa kaminom, dve spavaće sobe, dva kupatila i zastakljene terase sa kliznim otvaranjem stakla gde se dobija potpuno otvorena terasa.
Potkrovlje je povezano unutrašnjom vezom sa prizemljem i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.
Kuća ima trofaznu struju, gradsku vodu, drvenu stolariju sa kapacima, podovi u prizemlju su pločice a u potkrovlju je brodski pod (tarket), grejanje u celoj kući je na gas(ima mogućnost grejanja i hlađenja) i toplotnu pumpu sa bakarnim sondama(fan-coil), ima video nadzor, kliznu kapiju, internet, optiku. Plac je prostran i pogodan je za razne sadržaje (bazen, sportski teren).

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2%. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550369
Objavljeno
28.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

325m²

Sobe

5

Kupatila

3

Površina placa

7000

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1153.85 €

Učešće 75,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,818 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
300,000 €
Učešće
75,000 €
Ukupna kamata
136,306 €
Ukupno plaćanje
436,306 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih kuća - Beograd

Sopot
Beograd

Cena ove nekretnine je 5.57% viša od prosečne cene na lokaciji Sopot

Prosečna cena: 1092.92 €/m²

Ova nekretnina je 65.12% veća od prosečne veličine na lokaciji Sopot

Prosečna veličina: 197 m²

1,254 €
Prosečna godišnja cena
+13%
Trend cena (godišnje)
21
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Beograd

Sopot

Kvadratura

325m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Nemenikuće

Prodaja, plac, 6600m², Nemenikuće, Sopot

86,000 €

Nemenikuće

6600
Prodaja, plac, 6600m², Nemenikuće, Sopot
Kuća in Mala Ivanča

Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot

35,000 €

Mala Ivanča