245,000 €
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 19
245,000 € (1,021 €/m²)
240 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 240m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kuca 170 m2, garaza(mini hala) 70m2 na oko 5 ari.
Ukupna povrsina objekt 240m2.
Zemun-Plavi horizonti, glavna ulica.Poseban ulaz garaza dvoriste.
Za sve ostale informacije pozvati.
Najbolje bi bilo pogledati objekat uz zakazani termin,da bi se uocio pun kapacitet.
Vlasnik.
Za ozbiljnog kupca oko cene moguc mali dogovor.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526547
Objavljeno
24.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

240m²

Sobe

3

Kupatila

1

Stanje

Odlično stanje

Površina placa

500

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1020.83 €

Učešće 49,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,188 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
196,000 €
Učešće
49,000 €
Ukupna kamata
89,053 €
Ukupno plaćanje
285,053 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Beograd

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 40.4% niža od prosečne cene na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 1712.90 €/m²

Ova nekretnina je 96.24% veća od prosečne veličine na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 122 m²

KZ

Kuca Zemun

Alen Rajkovic

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

207,500 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 62
Stan in Zemun Novi Grad

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zemun Novi Grad, Zemun Sve Podlokacije

75,000 €

Zemun Novi Grad

1 soba 0 38
Stan in Zemun Centar

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

199,000 €

Zemun Centar

2 sobe 0 50
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije