890,000 €
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 16
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 17
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 18
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 19
  • Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd - image 20
890,000 € (3,190 €/m²)
279 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 279m², Košutnjak, Beograd

Košutnjak, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Ova prelepa i visoko kvalitetna nekretnina nalazi se u zoni porodične gradnje u najtraženijem delu Banovog brda uz sam Košutnjak,koji pored šume sa uredjenim sportskim delovima predstavlja i pluća Beograda.
Kuća se sastoji iz dela sa garažom za dva auta i mesta ispred garaže, tehničke sobe, vešeraj sa kupatilom(sa mašinom za pranje, sušenje...), višenamenskom prostorijom idealnom za vinariju, bilijar, teretanu, taj nivo povezan je toplom vezom sa kućom.
Sledeći nivo čini ulazni hodnik sa garderoberima, dnevno izuzetno prostranom sobom, kuhinje, trpezarije sa izlazom na veliku terasu koja ima ulogu bašte.
Nivo iznad sastoji se iz dve master sobe sa kupatilima, garderoberima i izlazom na terasu.
I poslednji nivo predstavljaju dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena terasa.
Sistem grejanja i hladjenja je opcion, (fan coil)struja, gas , toplotne pumpe i kamin koji pored toga što pruža čaroban ambijent jako brzo širi toplotu.
Stolarija je alu-drvo, sanitarija vileroy&boch, hans grohe, geberit, italijanska keramika.
Pod je pun hrastov širokih dimenzija , podno grejanje pokriva sve keramičke površine.
S obzirom da je gradnja visokokvalitetna ušteda energije nije zanemarljiva.
Odradjeni su spušteni plafoni sa instaliranim niskim napajanjem struje i razvedenim centralnim ozvučenjem iz rack ormana.
Ceo objekat pokriven je video nadzorom i alarmnim sistemom.
Pokušali smo fotografijom i 3d snimkom da dočaramo ovaj prelep i prijatan ambijent ali osećaj uživo nas je nadmašio.