84,999 €
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 16
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 17
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 18
  • Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd - image 19
84,999 € (1,466 €/m²)
58 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 58m², Sopot, Beograd

Sopot, Beograd Srbija

Opis nekretnine

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850
MAXIS GROUP doo
🏡 KUĆA U SOPOТU – ODMAH USELJIVA, 75 m² + PLAC 3.5 ARA
💰 Cena: 85.000 €
📜 Uknjižena površina kuće: 58 m² PLUS 17m2 u potkrovlju (sa spavacom sobom, toaletom i ostavom).
📍 Mirna asfaltirana ulica, 10 minuta od centra Sopota

✅ Osnovne karakteristike:
• Kuća ukupne površine 75 m² (uknjiženih 58 m²) – prizemlje 58M2 i potkrovlje 17M2
• Plac 3.5 ara – ravan, ograđen i lepo uređen
• Kuća smeštena u središtu placa, bez buke, u ulici sa samo tri kuće
• Prelep pogled na Kosmaj – mir, tišina i osećaj slobode

✨ Raspored i opremljenost:
Prizemlje: dnevni boravak, kuhinja, jedna spavaća soba i kupatilo
Potkrovlje: jedna spavaća soba, toalet i ostava
• Kuća je kompletno sređena
• Novi tehnički uređaji i nameštaj-prodaje se sa svim stvarima
• Odmah uselјiva, bez dodatnih ulaganja
• Uređen, funkcionalan raspored

🔌 Infrastruktura:
• Struja i gradska voda priključeni
• Gas dostupan u susednoj ulici

📄 Dokumentacija i vlasništvo:
• Objekat je 1/1 privatna svojina
• Uknjižen
• Poseduje upotrebnu dozvolu
• Sva dokumentacija uredna i spremna za prenos vlasništva

🌳 Prednosti lokacije:
• Sopot – miran, čist i uređen grad sa kompletnom infrastrukturom (škole, vrtići, prodavnice, restorani)
• Do Beograda – svega 40 minuta vožnje
• Kombinacija prirode, mira i odlične povezanosti sa prestonicom

💎 Napomena:
Renovirana i potpuno spremna kuća sa pogledom na Kosmaj i uređenim placem od 3.5 ara – idealna za porodičan život ili vikend odmor.