150,000 €
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd - image 15
150,000 € (1,471 €/m²)
102 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 102m², Sopot, Beograd

Sopot, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kuća se nalazi u centru Sopota na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini skole, vrtića, autobuske stanice, prodavnica i ostalih sadražaja koje sam centar pruža.
Ima trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju, etažno grejanje na gas, drvenu stolariju sa roletnama, podovi su parket i pločice.
Sastoji se suterena i prizemlja. Suteren ima garažu i jednu visenamensku prostoriju.
Prizemlje se sastoji od trema, hodnika, toaleta, kupatila, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom.
Dvorište je lepo uređeno i ograđeno.
Zadnji deo dvorišta ima zasađeno voće i pomoćni objekat za baštenski alat i sl.

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2%. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
479632
Objavljeno
11.10.2025
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

102m²

Sobe

3

Kupatila

2

Površina placa

537

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1470.59 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Beograd

Sopot
Beograd

Cena ove nekretnine je 45.88% viša od prosečne cene na lokaciji Sopot

Prosečna cena: 1008.08 €/m²

Ova nekretnina je 6.81% veća od prosečne veličine na lokaciji Sopot

Prosečna veličina: 96 m²

1,254 €
Prosečna godišnja cena
+13%
Trend cena (godišnje)
217
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Beograd

Sopot

Kvadratura

102m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Mala Ivanča

Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot

35,000 €

Mala Ivanča

1 soba 1 kupatilo 71
Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Dučina

Prodaja, kuća, 180m², Dučina, Sopot

85,000 €

Dučina

4 sobe 1 kupatilo 180