64,500 €
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
64,500 € (614 €/m²)
105 m²

Prodaja, kuća, 105m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kuca povrsine 105 m2, sa garazom, gradjena na placu od 12 ari. Na placu postoji pomocni objekat od 42 m2. Plac je pod vocem Do kuce i placa je put, delom asfaltni, delom makadamski. Voda je prikljucena sa bazena koji koristi vojska za svoje potrebe.

Agencijska provizija 2%. hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavace sobe, kupatilo, veranda, garaza uknjizena Broj u reg. 105 Posrednicka provizija 2% ST/0 Put ispod radara

Detalji o nekretnini

ID oglasa
434195
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

105m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Broj spratova

0

Površina placa

1200

Agencija

Goxy

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 614.29 €

Učešće 12,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
313 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
51,600 €
Učešće
12,900 €
Ukupna kamata
23,445 €
Ukupno plaćanje
75,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Beograd

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 25.18% niža od prosečne cene na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 821.05 €/m²

Ova nekretnina je 70.15% manja od prosečne veličine na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 352 m²

1,706 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
308

Kvadratura

105m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Goxy

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

189,294 €

Lekino Brdo

2 sobe 1 kupatilo 45