35,000 €
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd - image 11
35,000 € (714 €/m²)
49 m²

Prodaja, kuća, 49m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu.
• Struktura: Kuća se satoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i spavaće sobe.
• Kuća poseduje i par pomoćnih montažnih objekata.
• Opremljenost: Drvena stolarija, podovi laminat i keramika, monofazna struja, septička jama, mogućnost priključka na gradsku vodu.
• Lokacija: Oko 100 m od asfaltnog puta,i na oko 20 km od Obrenovca.
• Vlasništvo uredno, nekretnina uknjižena!!!

Više informacija na tel.
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)

Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
405682
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

49m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Godina izgradnje

1996

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 714.29 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Obrenovac

Obrenovac
Beograd

Cena ove nekretnine je 26.8% niža od prosečne cene na lokaciji Obrenovac

Prosečna cena: 975.84 €/m²

Ova nekretnina je 64.71% manja od prosečne veličine na lokaciji Obrenovac

Prosečna veličina: 139 m²

976 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
329
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registarski broj

482

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

49m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Agencija Kvadrat Obrenovac

Slične nekretnine

Stan in Obrenovac

Prodaja, stan, 90m², Obrenovac, Beograd

125,000 €

Obrenovac

0 90
Prodaja, stan, 90m², Obrenovac, Beograd
Kuća in Draževac

Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac

73,000 €

Draževac

0 70
Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac