35,000 €
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd - image 13
35,000 € (299 €/m²)
117 m²
10 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 117m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se kompletno vlasništvo u selu Dren: kuća, okućnica, plac oko objekata sa pomoćnim objektima , na placu voda i struja, ukupno plac sa objektima na njemu iznosi 2786 m2, od koga su uknjiženi objekti 117m2, u selu i oko sela Dren takođe je u ceni i više parcela njive i šume koje su ukupne veličine 22592 m2. Kuća i objekti su u lošem stanju ali je lokacija odlična, a oko placa prolazi asfaltni put, u selu postoji autobuski prevoz. Agencijska provizija se plaća u skladu sa opštim uslovima poslovanja i iznosi 1000 evra, u dinarskoj protivvrednosti. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
241366
Objavljeno
25.04.2024
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

117m²

Sobe

10

Kupatila

1

Površina placa

22600

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 299.15 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kljuc BG Nekretnine

Registarski broj

907

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

117m²

Struktura

10 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kljuc BG Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Draževac

Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac

73,000 €

Draževac

0 70
Prodaja, kuća, 70m², Draževac, Obrenovac
Zemljište in Obrenovac

Prodaja, plac, 3700m², Obrenovac, Beograd

44,400 €

Obrenovac

3700
Prodaja, plac, 3700m², Obrenovac, Beograd
Stan in Obrenovac

Prodaja, četvorosoban stan, 125m², Obrenovac, Beograd

230,000 €

Obrenovac

4 sobe 1 kupatilo 125
Prodaja, četvorosoban stan, 125m², Obrenovac, Beograd
Stan in Obrenovac

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Obrenovac, Beograd

69,000 €

Obrenovac

1 soba 1 kupatilo 31