Estitor

Three-Bedroom Apartments for Sale in Kragujevac

Found 8 listings for search Three-Bedroom Apartments for Sale in Kragujevac

Data updated on 05/11/2026 at 01:25 PM

Sale, three bedroom apartment, 70m², Mala vaga, Kragujevac
1/17

150,000 €

12 days ago

Sale, three bedroom apartment, 70m², Mala vaga, Kragujevac

Apartment703-bedroom0 bathrooms

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih 3,75 m, ovaj stan pruža osećaj luksuza,...

Sale, three bedroom apartment, 72m², Bubanj, Kragujevac
1/10
New Construction

134,000 €

12 days ago

Sale, three bedroom apartment, 72m², Bubanj, Kragujevac

Apartment723-bedroom0 bathrooms

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini fakulteta, srednjih škola i Palate pravde. Stan je potpuno nov, neuseljavan, površine 72m², idealan za...

Sale, three bedroom apartment, 65m², Centar, Kragujevac
1/11
New Construction

145,000 €

12 days ago

Sale, three bedroom apartment, 65m², Centar, Kragujevac

Apartment653-bedroom0 bathrooms

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih sadržaja. Stan je smešten na prvom spratu, u...

Three-Bedroom Apartments for Sale in · Kragujevac · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, three bedroom apartment, 63m², Centar, Kragujevac
1/10

115,500 €

12 days ago

Sale, three bedroom apartment, 63m², Centar, Kragujevac

Apartment633-bedroom0 bathrooms

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj blizini se nalaze i fakulteti, škole, obdaništa i svi...

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Kragujevac
1/11

135,000 €

24 days ago

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Kragujevac

Apartment663-bedroom0 bathrooms

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje,...

Sale, three bedroom apartment, 78m², Centar, Kragujevac
1/16

116,000 €

86 days ago

Sale, three bedroom apartment, 78m², Centar, Kragujevac

Apartment783-bedroom0 bathrooms

Veoma funkcionalan i dobro održavan trosban stan 78m2 u strogom centru kod hotela kragujevac. Stan se nalazi na 4. Spratu, sastoji se od predsoblja, veće dnevne sobe, dve spavaće sobe, izdvojene...

Sale, three bedroom apartment, 75m², Erdoglija, Kragujevac
1/17

110,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 75m², Erdoglija, Kragujevac

Apartment753-bedroom0 bathrooms

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega nekoliko minuta od centra grada. Upravo takav stan čeka...

Sale, three bedroom apartment, 106m², Bubanj, Kragujevac