Estitor

One-Bedroom Apartments for Sale in Jagodina

Found 59 listings for search One-Bedroom Apartments for Sale in Jagodina

Data updated on 05/13/2026 at 11:09 AM

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
1/15

60,000 €

0 days ago

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment421-bedroom0 bathrooms

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda...

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
1/10

60,000 €

4 days ago

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment421-bedroom0 bathrooms

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog...

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina
1/11

48,000 €

7 days ago

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment451-bedroom0 bathrooms

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole... Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće...

One-Bedroom Apartments for Sale in · Jagodina · 50m² · 1.067 €/m²
Property price53.000
40.000500.000
Down payment 20%: 10.600
Loan: 42.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
236 €/mj.
for a loan of 42.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina
1/13

63,000 €

10 days ago

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment391-bedroom0 bathrooms

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi i stolarija, pa budući vlasnik ima samo trošak opremanja....

Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina
1/7
New Construction

82,000 €

13 days ago

Sale, one bedroom apartment, 41m², Aqua park, Jagodina

Apartment411-bedroom0 bathrooms

Na prodaju stan u Jagodini kod Aqua Parka, na odličnoj lokaciji za udoban svakodnevni život. Ovaj stan je idealan izbor za one koji traže funkcionalan raspored, praktičnost uz dobru povezanost sa...

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina
1/14

62,500 €

13 days ago

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment391-bedroom0 bathrooms

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju – savršen izbor kako za udoban život, tako i za poslovni...

Sale, one bedroom apartment, 27m², Centar, Jagodina
1/13

34,000 €

13 days ago

Sale, one bedroom apartment, 27m², Centar, Jagodina

CentarJagodina