150,000 €
  • Sale, office space, 58m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Sale, office space, 58m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Sale, office space, 58m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Sale, office space, 58m², Bijela, Herceg Novi - image 4
150,000 € (2,586 €/m²)
58 m²

Sale, office space, 58m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Poslovni prostor za Vaš biznis – Bijela, Herceg Novi

Na prodaju su tri lokala, koji se nalaze u novogradnji u centru naselja Bijela, samo 100 metara od mora. Odličan asfaltni pristupni put.

1. Površina lokala: 58 m² plus terasa od 30 m²
Cijena – 150.000 eura

2. Površina prostora: 67 m² plus terasa 132 m²
Cijena – 210.000 eura

3. Površina prostora: 101 m² plus terasa od 15 m²
Cijena – 260.000 eura

Real estate details

Ad ID
438608
Published
10.07.2025
Property Type

Office space

Area

58m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2586.21 €

Down payment 30,000 €

Monthly installment
727 €

240 total installments

Loan amount
120,000 €
Down payment
30,000 €
Total interest
54,522 €
Total payment
174,522 €

Area

58m²

Premium Stan in Bijela

Sale, two bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi

Request

Bijela

2 rooms 1 bathroom 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Sale, two bedroom apartment, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 rooms 64
Sale, two bedroom apartment, 64m², Bijela, Herceg Novi
Premium Zemljište in Bijela

Sale, land lot, 322m², Bijela, Herceg Novi

77,000 €

Bijela

322
Sale, land lot, 322m², Bijela, Herceg Novi