85,000 €
  • Sale, land lot, 335m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Sale, land lot, 335m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Sale, land lot, 335m², Bijela, Herceg Novi - image 3
85,000 € (254 €/m²)
335 m²

Sale, land lot, 335m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Property description

IZUZETNA PRILIKA U BIJELOJ, HERCEG NOVI! HITNA PRODAJA!
Na prodaju je atraktivan i osunčan plac površine 335 m², smješten u prelijepom dijelu Bijele, Herceg Novi. Ova parcela nudi fantastičan, otvoren pogled na more i idealna je za izgradnju vaše buduće kuće iz snova ili vile.
Sva ključna infrastruktura je obezbijeđena i na dohvat ruke: struja, voda i kanalizacija nalaze se na samo 7 metara od parcele, sa već ostavljenim priključkom, što značajno pojednostavljuje i ubrzava proces gradnje. Zemljište je uknjiženo, garantujući pravnu sigurnost i transparentnost.
Ovo je odlična investicija, dostupna po hitnoj prodaji za samo 85.000 EUR. Ne propustite jedinstvenu priliku da postanete vlasnik nekretnine na jednoj od najpoželjnijih lokacija Crnogorskog primorja. Kontaktirajte nas odmah za više informacija i rezervišite svoj komadić raja!

Real estate details

Ad ID
552019
Published
29.04.2026
Updated
10.05.2026
Property Type

Land lot

Area

335m²

Land Type

Građevinsko

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 253.73 €

Down payment 17,000 €

Monthly installment
412 €

240 total installments

Loan amount
68,000 €
Down payment
17,000 €
Total interest
30,896 €
Total payment
98,896 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

MT

MARKO TRIFUNOVIC

MARKO

Similiar Properties

Premium Stan in Bijela

Sale, two bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi

Request

Bijela

2 rooms 1 bathroom 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Zemljište in Bijela

Sale, land lot, 322m², Bijela, Herceg Novi

73,000 €

Bijela

322
Sale, land lot, 322m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Sale, one bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi

175,000 €

Bijela

1 room 72
Sale, one bedroom apartment, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Kuća in Bijela

Sale, house, 162m², Bijela, Herceg Novi

295,000 €

Bijela

3 rooms 0 162
Sale, house, 162m², Bijela, Herceg Novi
Premium Zemljište in Bijela

Sale, land lot, 420m², Bijela, Herceg Novi

255,000 €

Bijela

420
Sale, land lot, 420m², Bijela, Herceg Novi
Stan in Bijela

Sale, two bedroom apartment, 69m², Bijela, Herceg Novi

186,300 €

Bijela

2 rooms 1 bathroom 69
Sale, two bedroom apartment, 69m², Bijela, Herceg Novi