2,000.000 €
2,000.000 € (4,545 €/m²)
440 m²

Sale, land lot, 440m², Centar, Žabljak

Centar, Žabljak Crna Gora

Property description

Gradevinsko zemljiste 44000m Industrijska zona Đurđevo
Cena: 2.000.000,00 EUR
Lokacija: Đurđevo (Žabalj) (Srbija, Žabalj)
Namena: Poslovna zona
Površina zemljišta: 40000m2
Put do placa: Asfaltni put
Dodatne informacije
Struja, Voda, Gas, Telefon, Industrijska struja

Tekst oglasa
EKSKLUZIVNA PRODAJA

Gradjevinsko zemljiste 4.0hektara u komadu u Industrijskoj zoni izmedu Đurđeva i Zablja, pored asfaltnog puta, sva infrastruktura je dostupna, odlicno za velike firme, razne pogone proizvodnih hala, magacina, benzinske pumpe i sl. Plac je u privatnoj svojini u radnoj zoni opštine Žabalj.

Ekskluzivno pravo prodaje Bombyx reg 217

Za sve dalje informacije javite se nasem agentu 06*/****-***. Poštovani, u daljem tekstu vam opisujemo karakteristike sledećih parcela koje su na prodaju, a čija je ukupna površina 40.000 m2 ( a koje se mogu po potrebi i nameni grupisati ili dalje isparcelisati na zahtev kupca ) :
1. Parcela br. 5480
2. Parcela br. 5481
3. Parcela br. 5483
4. Parcela br. 5485/1
5. Parcela br. 5485/4 ( izdejstvovani urbanistički uslovi za izgradnju stanice za snabdevanje gorivom sa pratećom infrastrukturom, zavedeno pod brojem U.T.D. : 1711/2021 - UP ) ;
6. Parcela broj 5485/5
Za sve gore i taksativno navedene parcele je plaćena taksa za prenamenu zemljišta iz poljoprivrednog u građevinsko, za koje se čeka REŠENJE za upis u KATASTAR NEPOKRETNOSTI u K.O. Žabalj.
Planom detaljne regulacije broj : E 08/2021-PDR od aprila 2022. godine su detaljno regulisani i navedeni svi uslovi i karkteristike sa namenom, planiranjem , uslovima i pravilima gradnje na predmetnim parcelama.