50,000 €
  • Sale, land lot, 921m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 921m², Žabljak, Crna Gora - image 2
50,000 € (54 €/m²)
921 m²

Sale, land lot, 921m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Property description

Na prodaju je prelijepa parcela u Pašinoj Vodi, površine 921 m², udaljena samo 4,5 kilometara od Žabljaka. Smještena direktno uz magistralni put Šavnik-Žabljak, s prekrasnim pogledom na planinski masiv Durmitor, ova nekretnina kombinuje prirodne ljepote i pristupačnost.

Iako zemljište nije urbanizovano, posjeduje ključne prednosti poput pristupa vodi i struji, što ga čini pogodnim za budući razvoj. Parcela ima prilazni put širine 3 metra i ulaz direktno na imanje, što omogućava laku dostupnost. Nalazi se samo 1 kilometar prije popularnog restorana Izvor, što dodatno doprinosi atraktivnosti lokacije. Takođe, postoji mogućnost podjele zemljišta na dvije odvojene parcele, što pruža dodatnu fleksibilnost za potencijalne kupce.

Sa već započetom gradnjom na susjednim parcelama, ovo područje postaje sve popularnije i predstavlja obećavajuću priliku za ulaganje ili mirno utočište u srcu netaknute prirode Crne Gore. Bilo da tražite privatni planinski kutak ili dugoročnu investiciju, ova parcela nudi značajan potencijal.

Kontaktirajte nas danas za više informacija ili kako biste zakazali obilazak ove izuzetne nekretnine u Pašinoj Vodi.

Real estate details

Ad ID
344715
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

921m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 54.29 €

Down payment 10,000 €

Monthly installment
242 €

240 total installments

Loan amount
40,000 €
Down payment
10,000 €
Total interest
18,174 €
Total payment
58,174 €

Area

921m²

Premium Zemljište in Borje

Sale, land lot, 343m², Borje, Žabljak

16,500 €

Borje

343
Sale, land lot, 343m², Borje, Žabljak
Premium Zemljište in Borje

Sale, land lot, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Sale, land lot, 5200m², Borje, Žabljak
Premium Stan in Žabljak II

Sale, two bedroom apartment, 48m², Žabljak II, Žabljak

120,000 €

Žabljak II

2 rooms 1 bathroom 48
Sale, two bedroom apartment, 48m², Žabljak II, Žabljak
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Žabljak

120,000 €