32,000 €
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 5
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 6
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 7
  • Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora - image 8
32,000 € (78 €/m²)
411 m²

Sale, land lot, 411m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Property description

Ova parcela, koja se prostire na 411 m², nalazi se u atraktivnom naselju Motički Gaj 1 u Žabljaku, na samo 1,5 km od centra grada i skijališta Savin Kuk. Plac je osiguran betonskom ogradom dužine 80 metara, što obezbjeđuje privatnost i sigurnost. Esencijalne komunalne usluge su već instalirane, uključujući brojilo za struju i napajanje koje je povezano podzemnim kablovima. Iako je instalacija vode završena, pritisak vode još uvijek nije regulisan od strane lokalnog vodovoda.

Zemljište, koje je prvobitno bilo namijenjeno za poljoprivrednu upotrebu, ima istekla odobrenja i sada je spremno za urbanizaciju. Ovo otvara mogućnost za izgradnju vikendice, kuće za odmor ili čak stalne rezidencije. Okolno područje već je vidjelo razvoj hotela i vikendica, što dodatno povećava vrijednost i potencijal ove parcele.

Plac je četvrti po redu od glavnog puta i trenutno je jedini dostupan za prodaju. Postoji i mogućnost kupovine svih pet susjednih parcela, koje su slične veličine i ograđene, iako samo ovaj plac posjeduje struju. Ovo je rijetka prilika za ulaganje u brzo razvijajuće područje, idealno za one koji žele izgraditi svoj dom iz snova u zadivljujućem prirodnom okruženju Žabljaka.

Real estate details

Ad ID
302203
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

411m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 77.86 €

Down payment 6,400 €

Monthly installment
155 €

240 total installments

Loan amount
25,600 €
Down payment
6,400 €
Total interest
11,631 €
Total payment
37,231 €

Area

411m²

Premium Zemljište in Borje

Sale, land lot, 343m², Borje, Žabljak

16,500 €

Borje

343
Sale, land lot, 343m², Borje, Žabljak
Premium Stan in Žabljak II

Sale, two bedroom apartment, 48m², Žabljak II, Žabljak

120,000 €

Žabljak II

2 rooms 1 bathroom 48
Sale, two bedroom apartment, 48m², Žabljak II, Žabljak
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Žabljak

120,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Centar, Žabljak
Premium Zemljište in Žabljak

Sale, land lot, 40032m², Žabljak, Crna Gora