1,350.000 €
  • Sale, land lot, 10600m², Krašići, Tivat - image 1
  • Sale, land lot, 10600m², Krašići, Tivat - image 2
1,350.000 € (127 €/m²)
10600 m²

Sale, land lot, 10600m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Property description

1) Luštica – 46.000 m²
Izvanredno pozicionirano zemljište direktno preko puta Porto Novog.
• Površina: 46.000 m²
• Dozvoljena gradnja: do 35.000 m² BGP
• Cijena: 285 €/m²
Idealno za razvoj luksuznog resorta, vila, apartmana ili turističkog kompleksa. Fantastičan pogled na more i odličan investicioni potencijal.

2) 10.600 m² – 1.350.000 €
Parcela sa ucrtanim objektima i dodatnom infrastrukturom.
• Ucrtano: 1.800 m²
• Garaže + marina + pomoćni objekat
Odlična prilika za boutique hotel, manji resort ili privatni kompleks.

3) 137.000 m² – 20.000.000 €
Veliko zemljište za projekte većeg obima. Pogodno za izgradnju turističkih i stambenih kompleksa visoke kategorije.

Real estate details

Ad ID
543453
Published
08.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

10600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 135.00 €

Down payment 270,000 €

Monthly installment
6,545 €

240 total installments

Loan amount
1,080.000 €
Down payment
270,000 €
Total interest
490,701 €
Total payment
1,570.701 €

Agency (intermediary)

Golden Key

Registration number

1

Location

Tivat

Krašići

Area

10600m²