150,000 €
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 1
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 2
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 3
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 4
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 5
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 6
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 7
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 8
  • Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat - image 9
150,000 € (495 €/m²)
303 m²

Sale, land lot, 303m², Gošići, Tivat

Gošići, Tivat Crna Gora

Property description

Na prodaju plac sa građevinskom dozvolom – Luštica, Gošići

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku na atraktivnoj lokaciji u Gošićima, Luštica, u neposrednoj blizini Luštice bay-a i golf terena.

Plac površine 303 m² dolazi sa kompletnom spremnom dokumentacijom za gradnju, uključujući projekat i važeću građevinsku dozvolu, što omogućava brz početak radova bez dodatnih administrativnih procedura.

Prema projektu planirana je izgradnja objekta spratnosti Su+P. Neto površina prizemlja iznosi oko 100 m², dok se suterenski deo (garaža) ne obračunava u ukupnu kvadraturu.

Stambeni prostor projektovan je kao dva jednosobna stana, što pruža fleksibilnost – idealno za porodično stanovanje, izdavanje ili kombinaciju oba modela.

Postoji mogućnost kupovine po sistemu „ključ u ruke“ po ceni od 400.000 EUR, što predstavlja odlično rešenje za kupce koji žele gotov objekat bez dodatnih angažovanja.

Kompletna tehnička dokumentacija dostupna je na zahtev.

Mogući su različiti modeli plaćanja (bez kompenzacija).

Za više informacija i uvid u projekat, stojimo vam na raspolaganju.

Udaljenost od Luštice bay Centrale i budućih golf terena oko 500m vazdušne linije.

Real estate details

Ad ID
522777
Published
13.02.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

303m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 495.05 €

Down payment 30,000 €

Monthly installment
727 €

240 total installments

Loan amount
120,000 €
Down payment
30,000 €
Total interest
54,522 €
Total payment
174,522 €

Area

303m²

Kuća in Gošići

Sale, house, 100m², Gošići, Tivat

400,000 €

Gošići

2 rooms 1 bathroom 100
Sale, house, 100m², Gošići, Tivat
Zemljište in Gošići

Sale, land lot, 900m², Gošići, Tivat

105,000 €

Gošići

900
Sale, land lot, 900m², Gošići, Tivat
Kuća in Gošići

Sale, house, 107m², Gošići, Tivat

550,000 €

Gošići

3 rooms 2 bathrooms 107
Sale, house, 107m², Gošići, Tivat
Kuća in Gošići

Sale, house, 184m², Gošići, Tivat

370,000 €

Gošići

2 rooms 184
Sale, house, 184m², Gošići, Tivat
Zemljište in Gošići

Sale, land lot, 1700m², Gošići, Tivat