918,400 €
  • Sale, land lot, 1312m², Donja Lastva, Tivat - image 1
  • Sale, land lot, 1312m², Donja Lastva, Tivat - image 2
918,400 € (700 €/m²)
1312 m²

Sale, land lot, 1312m², Donja Lastva, Tivat

Donja Lastva, Tivat Crna Gora

Property description

Ekskluzivna parcela od 1.312 m2 u Tivtu – Donja Lastva. Panoramski pogled na more!
Zemljiste se nalazi na jedinstvenoj lokaciji. Dva asfaltna pristupna puta. Udaljenost od mora – 400 metara.

Struja, voda, kanalizacija.

Panoramski pogled.

Dozvoljena gradnja bruto površine 500 m2. (Su)+P+2+Pk

Mogućnost raščlanjivanja parcele.

Real estate details

Ad ID
453534
Published
04.08.2025
Updated
22.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1312m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 700.00 €

Down payment 183,680 €

Monthly installment
4,452 €

240 total installments

Loan amount
734,720 €
Down payment
183,680 €
Total interest
333,822 €
Total payment
1,068.542 €

Area

1312m²

Premium Stan in Donja Lastva

Sale, two bedroom apartment, 66m², Donja Lastva, Tivat

380,000 €

Donja Lastva

2 rooms 2 bathrooms 66
Sale, two bedroom apartment, 66m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Sale, one bedroom apartment, 49m², Donja Lastva, Tivat

250,000 €

Donja Lastva

1 room 1 bathroom 49
Sale, one bedroom apartment, 49m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Lastva, Tivat

250,000 €

Donja Lastva

1 room 1 bathroom 46